Su Arıtma Cihazı Ürünleri

Operasyon

Saatleri

Pazartesi – Cuma
09.00 pm – 19.00 pm

Cumartesi – Pazar
09.00 pm – 14.00 pm

Sağlıklı

Su İçin

Sağlıklı Suya Ulamanın En Konforlu Yolu.

Su Arıtma

Hakkında

Türkiye markası olan waterpromax insanlar için daha sağlıklı temiz ve sağlıklı su üretmektir.

Su Arıtma Cihazı

Avantajları

Waterpromax su arıtma cihazında kalite ve performans açısından en iyi su artırma cihazları satışa sunmaktadır.

0% Kalite
0 Lokasyon
0 Profesyonel Kadro
0 Yıllık Deneyim
0 Mutlu Müşteri

Sınırlı Sayıda Ürünlerde  %20 İndirim Fırsatını Kaçırma. Hemen İletişime Geç.

Son Yazılar

How to Become a Custom Essay Writer

Are you aware that custom writing essays are remarkably popular? This is especially true if you are interested in getting a higher grade in your class. It will not only help you pass your exam but also make you more credible. However, it’s not easy to get the time to...

Turn To For Immediate Assignment Help UK

Terrific assignment help welcomes you in the core of noteworthy and superior assignment writing resources. Get an opportunity to rub shoulders with renowned experts for your assignment submission and place your order for a copy-writing assignment kit. You can also find lots of information about getting published on the internet...

How to Find Professional essay Writers

You can get an essay writer online that will assist you write a paper or article. This is a wonderful service that actually suggest a lot of essay writing services. Typically they base work upon their own portfolio and rewrite in their own unique style so that it reads just...

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı günümüzden yüzyıllar önce bile var olan su arıtma teknoloji, suyun farklı şekillerde inceltilmesini kapsamaktaydı. Gerek samanla, gerek buharlaştırma yoluyla suyun bakteri ve kalıntılardan ayrıştırılması sağlanmıştı. Bizler, bu teknolojiyi geliştirerek günümüzde tezgah altında ya da üstünde kullanılan ekipmanlara çevirdik. Müşterilerimizin kolay bir şekilde kullanmasını, hızlı bir verim almasını sağladığımız ürünlerimiz, bakım ve onarım garantili olarak sizlerle buluşmaktadır.
Yer altı sularının, farklı nedenlerle kirlenmesi, bu suların barajlarda birikmesine neden olur. Zirai ilaçlar, suya karışan kimyasallar ve farklı etmenler, içme sularının fark edilmeden zehirli olmasına neden olur. Tek başına bir zehir olarak görülmeyen bileşimler, bir araya geldiğinde kocaman bir soruna neden olabilir. Zehirlenmeler, uzun vadede sağlık sorunları ve böbreklerde sorunlar da sağlıksız su içinin nedenleri arasında gösterilmektedir.


Su filtreleri, tamamen temiz olarak suyu içmenize, yemeklerinize kullanmanıza ve yiyecek maddelerinizi temizlenmenize yardımcı olmaktadır. Kirli ve kokulu sular yerine, kaliteli su tüketimi yapmak her insanın hakkıdır. Sağlıklı vücuda sahip olmak için düzenli su tüketimini alışkanlık haline getirmemiz gereken günümüzde, sağlıklı suya ulaşmak işletmemiz aracılığıyla gerçekleşebilmektedir.

Her eve uygun olan özelliklere sahip arıtma ürünlerimiz, suyun basıncı düşük bile olsa sizlere sağlıklı su sunmaktadır. Özel pompalar yardımıyla gerekli suyun makineye sağlanmasına yardımcı olan ürünümüz, evlerinizde ve su deponuzda sağlıklı suyun kalmasını sağlar. Birbirinden farklı depolama alanlarına sahip olan ürünlerimiz, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, sağlıklı su içmenin adresi olan ürünlerimize işaret etmektedir.

Su arıtma cihazı, genellikle tezgah altı model olarak tercih edilse de pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Düzenli aralıklarla bakımının yapılması gereken bu cihazlar, müşteri memnuniyeti sağlarken aynı zamanda vücuda sağlık da verir. Ailenizin ve sevdiklerinizin tükettiği suların, temiz ve içilmesi gereken değerlerde olmasını sağlamak için, ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Sebil şeklinde geliştirdiğimiz ürünlerimiz, müşterilerimizin hızlı bir şekilde suya ulaşmasını sağlamak içindir. Aynı anda hem sıcak hem soğuk su elde edebileceğiniz bu sebilleri, dilerseniz iş yeri tipi, dilerseniz ev tipi olarak seçebilirsiniz. Özel mekanizması sayesinde, sizlere hızla temiz su akışı sağlayacak uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı olacaktır.

İşletmemiz, tüm alanlarda etkin bir şekilde su arıtmayı sağlarken, müşterilerini her zaman düşünmektedir. İlk olarak evlerde yaygınlaşan su arıtma cihazlarımız, sonrasında işletmelerde de tercih edilir duruma gelmiştir. Bunun nedeni, insanların evlerinde alıştıkları sağlıklı suların, işletmelerde temin edilememesidir. Firmamız aracılığıyla, evlerinize içtiğiniz suların aynısı işletmelerinizde de tüketebileceksiniz. 20 yıllık sektör tecrübemizde, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak kendimizi geliştirdik ve dönüştürdük. Böylece ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak ürünler ortaya koyduk.

Pratik temiz su ihtiyacı, her geçen gün artmaktadır. Marketlere ve su temin edilen noktalara gitmek için zamanımızın olmaması, bizleri su arıtma cihazı olmadan su içmeye itebilmektedir. Kaliteli ve sağlıklı su, vücudunuzun parlamasına, cildinizin yenilenmesine yardımcı olurken, kokulu ve tadı farklı sular, sağlığınıza olumsuz etkilerle oluşturabilir. Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği ürünlerimiz, aslında tüm yaş grubundaki temiz su ihtiyacına işaret etmektedir.

Reçineli filtre barındıran su arıtma cihazlarımız, suyunuzun hem tadını hem kokusunu yumuşatır. Eski filtre makinelerinde, su sadece bileşenlerden ayrılmakta ve içilebilir hale gelmekteydi. Teknolojinin gelişmesi ve suların kötü kokulu olması, bilim insanlarını reçinenin faydalarını araştırmaya yöneltti. İçerisindeki sodyum iyonlarını suya dağıtan özel filtremiz, sert suların yumuşak içimli hale gelmesini sağlamaktadır. Düzenli aralıklarla reçine filtrelerinizin değişmesi gerekir. Çünkü temiz suyun geçerken arkasında bıraktığı tüm koku ve tadı emen filtreler, bir zaman sonra etkili hizmet vermemektedir. İşletmemizle iletişime geçerek, kullandığınız filtrenin modelini ve reçine filtresiyle ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Reçineli filtrenin yumuşattığı sular, sizlere su tasarrufu da sağlayacaktır. Kirecin ayrışmasını sağladığı için, su ısıtıcılarınız, kettle ürünleriniz ve çaydanlıklarınızda, kireç tortusu görmemenizi sağlayacaktır. Tükettiğiniz suların yanı sıra, beyaz eşyalarınızın da içerisine giren kireçli sular, uzun kullanımda makine sağlığını bozmaktadır. Ürünlerimiz, beyaz eşyalarınıza giden suların da kireçlerden arındırılmasını sağlayabilir.

Su Arıtma Cihazı Nedir?

 Su arıtma cihazları, farklı modellerde ve tiplerde üretilmektedir. İşletmemiz, müşterilerine su arıtma cihazı hizmeti sağlamakta, onlara sağlıklı su içimi için ürün sunmaktadır. Vücudumuzun büyük bir çoğunluğunun sudan oluştuğunu bilirsek, içtiğimizin suyun da sağlıklı olması gerektiğini kavrarız. Vücudumuza iyi bakmak için, sağlıklı ve içilebilir değerlere sahip suları tüketmeliyiz. Firmamız, iş yerlerinize, evlerinize ve binalarınıza sağlıklı su hizmeti sağlamak için çalışmaktadır.

Farklı adetlerde ve özellikler filtrelerden geçirerek en temiz haline getirilen sular, tüketicisiyle buluşur. Bu sırada, mineral filtreler suya değer katar ve daha kaliteli bir içim sağlar. Ürünlerimiz, vücudunuza sağlık getirecek, sizleri memnun edecek ve bütçenizi sarsmayacaktır. Uygun fiyatlara sahip olmayan ve gerekli hizmeti vermeyen su arıtma cihazları, müşteri memnuniyetini sağlamamakta, hem de sağlık konusunda ciddi problemler çıkartmaktadır.

İşletmemiz, kalite politikasıyla hizmet vermektedir. Bu da alacağınız ürünlerinizin her zaman bakım ve onarım imkanının olduğunun göstergesidir. Kurumsal olarak hizmet alacak müşterilerimize, en iyi şekilde hizmet vermek, işletme içi çalışanlarımızın da her zaman moralini ve motivasyonunu yüksek tutmak, politikamız içinde yer almaktadır. Sürekli yenilenme ve değişim fırsatı sağlayan müşterilerimiz, bizler için değerlidir.

Silifoz filtre bulunduran ürünler, kirecin ayrışmasında önemli bir rol oynamaktadır. İçerisinde bulunan özelliği, kireçsiz suyu tüketmenizde öncüdür. Ürünlerimiz içerisinde yer alan silifoz filtrelerimiz, pas ve kireç gibi sağlığa zarar verecek bileşenlerin, içme suyunuza karışmasını engellemektedir. Böylece, tertemiz ve sağlıklı su içebilirsiniz. Evsel, iş yeri ve su sebilleri arıtma ürünlerimizin her birinde bulunan silifoz filtreler, sizlere sağlıklı tüketim konusunda yardımcı olacak, uzun yıllar boyunca tertemiz ve sağlıklı sularla içecekler, yiyecek yapmanızı sağlayacaktır.

Su Arıtma Cihazları

Tezgah üstü, iş yeri tipi, kapalı sistem, açık sistem gibi farklılaşan ürünlerin bulunduğu işletmemizde, müşterilerimizin güvenilir ve ihtiyaç duyduğu ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. Evlerinize gerekli olan tertibat konusunda sizleri bilgilendiriyor, işletmelerinizde de suyu en kaliteli haliyle içmenizi sağlıyoruz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyeti güvencemizle çalışarak sizleri her daim mutlu etmeye odaklanıyoruz.

Tezgah üstü ürünlerimiz, müşterilerimizin anında suyu almalarını sağlayan, sebil görüntüsüne sahip ekipmanlardır. Kahve ve çay yaparken ya da sadece su içerken kullanabileceğiniz bu ürünlerin, görünenin yanında bir de deposu bulunmaktadır. Bu depo, günlük olarak kendisini yenilemekte ve sizlere sağlıklı su hizmeti sağlamaktadır.
İş yeri tipi ürünleri, evlere oranla biraz daha gelişmiştir. Bunun nedeni daha fazla suyu temizleyerek sunmasıdır. Sürekli bir devir daim olan işletmelerde, su tüketimi evlerdekinden kat kat fazladır. İşletmenizde kullanmak üzere özel ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. İşletme tipi, kapalı sistemler, sizlere uzun yıllar boyunca hizmet sağlayacak ürünlerimizin adıdır.

Açık sistem ürünler, tezgahlarınızın altına yerleştirilerek, tezgah üzerine bir musluk çıkartarak kullanılan arıtmalardır. Sularınızın en iyi ve taze şekilde olması için özel musluğu bulunan açık sistemimiz, içerisinde beş farklı filtreyle hizmet sağlamaktadır. Karbon filtreleri bulunan ürünümüz toz ve toprağın yanında bakterilerin de suyunuzdan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Sebil olarak üretilmiş ürünlerimiz hem tezgah üzerinde kullanmak için hem de iş yerlerinde kullanmak için çeşitlendirilmiştir. Günlük kullanıma son derece uygun, anında sıcak ve soğuk su hizmeti sağlayan ürünlerimiz, şık tasarımlarıyla tezgah üzerinde yer kaplamadan sizlere temiz su sağlamaktadır. Üretiminde farklı materyaller ve filtreler kullanılan sebillerimiz, sağlıklı ve kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olacaktır.

En İyi Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazları, ihtiyacınızı karşılayan ve kaliteli hizmet sunanlardır. Bu da şu demektir, işletmeleriniz ev tipi, evlerinizde işletme tipi kullanmak sizlere ekstra ücret olarak dönebilir. İşletmelerde çok daha fazla su harcandığı için uygun olan ürünle su sisteminin arındırılması gerekir. Ürünlerimiz, her zaman garantili olarak sunulmakta, müşterilerimizin hiçbir zaman mağdur olmaması sağlanmaktadır.

Bakım ve filtre temizliği konularında destek alabileceğiniz işletmemiz, müşterilerine sağlıklı bir su temini için özel temizleme hizmetleri vermektedir. Filtrelerinize zamanla oluşan hasarlar için parça değişimi, ana ünitede gerekli değişiklikler ve fazlası için firmamızı tercih edebilir, sağlıklı su hizmeti yanında, ürün bakım ve tamir hizmeti de satın alabilirsiniz.
Firmamız, müşterilerine sağlıklı su imkanı sunarken, onları sürekli düşünmektedir. Her bir arıtma ürünümüzün içerisinde depo kısmı bulunmaktadır. Ürünümüzün fiyatına ve modeline göre fiyat farklılığı olsa da depo ortak noktalarıdır. Depo alanlarının içinde gıda ile temas edebilen yüzeyler tercih ettik, ürünlerimizin tasarlarken her zaman en sağlıklı sonuçlar için uğraştık. Suyun temas ettiği tüm yüzeyler, sağlıklı malzemeyle kaplıdır. Müşteri memnuniyetini sağlarken sağlık konusunu da en üst seviyede önemsemekteyiz.

Kapalı Sistem Su Arıtma Cihazları
Kapalı Sistem Su Arıtma Cihazları

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

Aklınızda, en iyi su arıtma cihazının hangisi olduğuna dair şüpheler ve sorular varsa, firmamızla iletişime geçebilir, ürünlerimiz ve ücretleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Evinizin su girişine uygun, işletmenizde kusursuz çalışacak ürünlerimizle hizmet sağlıyoruz. Sizlere her zaman sağlıklı ve uzun ömürlü arıtma cihazlarının satışını gerçekleştiriyoruz. Filtrelerimizin düzenli değişmesi gerekiyor, böylece makineniz bozulmadan ve suyunuzun tadı değişmeden sizlere hizmet verebiliyor.

Hizmetini sağladığımız su arıtma ürünlerini, nerede kullanacağınıza karara vermeli, devamında sunduğu depo alanının yeterli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ev tipi ürünlerin küçük işletmelerde uygun olabileceği öngörülmekte, büyük işletmeler için yetersiz kalacağı tahmin edilmektedir. Kullanım sıklığı, ürünlerin arıza vermesini etkilemektedir. İşletmemizden herhangi bir olumsuz durumda yardım talep edebilir, arıtma cihazlarınızın eskisi gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi su arıtma cihazı, işletmenizde ya da evlerinizde sizlere gerekli olan temiz suyu sağlayan ve devamında da sizlere hem ekonomik hem de enerji tasarrufu olarak geri dönüş yapan ürünlerdir. Tüm bunların yanında teknik destek ve bakım taleplerini yerine getiren işletmelerle çalışmanız önemli bir noktadır. Ürününüzde herhangi bir aksaklık olduğunda, düzenine alıştığınız temiz suyun eksikliği, sizleri yoracaktır.

İşletmemiz, müşterilerine cihaz bakımı, filtre bakımı, nakil ve değişiklik talebi alanlarında hizmet sağlamaktadır. Bunun nedeni, müşteri memnuniyetini sağlarken, sizleri her zaman mutlu etmektir. Bir evden diğerine ya da bir işletmeden diğerine taşınırken, firmamızdan ürün taşınma talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Güvenilir ekip arkadaşlarımız, ürünlerinizin en iyi şekilde sökülüp tekrar takılmasını sağlayacaktır. Eskisi gibi çalışan ve bozulmayan ürünlerle sizlere de sadece kaliteli suyun keyfini sürmek kalacaktır.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ürünlerimiz, kullanılacakları yerlere göre fiyat farklılığı yaşamaktadır. En düşük 750 Türk Lirasından başlayan fiyatlarımız, 3000 Türk Lirasına kadar çıkabilmektedir. Kullanmak istediğiniz yer, alacağınız adet ve filtre sistemleri de fiyatları etkilemektedir. Sektör içerisindeki en iddialı fiyatlara sahip olan firmamız, müşterilerine güvenilir ürünlerini uygun fiyat garantisiyle sunmaktadır.

Evsel su arıtma cihazlarımızın fiyat aralığı 750 ile 1250 Türk Lirasıdır. İş yeri su arıtma cihazlarımızın fiyatı 3000 Türk Lirası, arıtmalı su sebillerimizin fiyat aralığı 1950 ile 3000 Türk Lirasıdır. Fiyatlarımızı işletmelerimizden, internet sitemizden ya da telefon aracılığıyla arayarak detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.
İhtiyacınız olan ürünlerimizle ilgili bizlerle iletişime geçebilir, dönem dönem olan indirim sezonlarımızdan faydalanarak, uygun fiyatlara ürün satın alımı yapabilirsiniz. Güvenilir su kaynakları her gün azalırken, evlerinizin ve işletmenizin keyfini sürüp temiz su içmek sizlerin hakkı. Müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet verdiğimiz firmamızda, birbirinden farklı sebil ve arıtma cihazı modelimiz bulunuyor, dilediğinizi seçerek hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerimizi 260 farklı noktadan edinebilir, hizmet garantimizle anında temiz su kullanımına başlayabilirsiniz. Geliştirdiğimiz ağımız ve müşteri odaklı hizmetimiz, sizlere destek ve sağlık dağıtmaktadır. Sektörümüzde 20 yıllık deneyime sahibiz, böylece sizleri nasıl mutlu etmemiz gerektiğini, ailenize en verimli şekilde nasıl su temin edebileceğinizi de biliyoruz. Birbirinden farklı 26 kadromuzla, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Yüzde yüz kalite ve müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir.

Su Arıtma Cihazları Markaları ve Fiyatları

Ürünlerimiz, birbirinden farklı teknolojilerle geliştirilerek sunulmaktadır. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam karşılayacak, birbirinden farklı ürünle hizmet verme imkanımız bulunmaktadır. 750 ile 3000 arasında değişen ürün fiyatlarımız, farklı teknolojilerle desteklenmektedir.

WPM600 iş yeri su arıtma cihazı ürünümüz, işletmelerinizde temiz su tüketimine katkı sağlayacaktır. Tezgahınızın altına kolayca yerleştirilebilen ürünlerimiz, maksimum verimi en kısa sürede almanıza yardımcı olmaktadır. Özel sağladığı özellikler içerisinde bulunan şebeke suyunun basıncının düşük olması sırasında bile, pompası yardımıyla sizlere taze suyu sunmasıdır. Tank kapasitesiyse 160 litredir. İçerisinde kullanılan arıtma sistemi, Ters Ozmos olarak bilinir. Günlük kapasitesi 2000 litredir. Kolayca kullanım sağlamaktadır.

WPM90 ürünümüz, evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen, tezgah üstü arıtma ürünlerimizin başında gelmektedir. İçerisinde sediment filtre bulundurmaktadır. Özel hizmet sağladığı alanıysa, kullanılmadığı anlarda, ürünümüz kendisini tasarruf moduna alır ve en az elektrik ve enerji tüketimi yapar. Kullanım sağlarken, elektrik faturanızın yüksek geleceğinden çekinmezsiniz. Aktif ve Blok karbonlarla güçlendirilmiş iç yapısı, filtreleri sayesinde kirli suyun ayrıştırılması sağlanan ürünümüz, tezgahlarınızı süsleyecek ve temiz su kaynağı oluşturacaktır.

WPM375 kapalı sistem arıtma ürünümüz, reserve ozmos yani ters ozmoz teknolojisiyle çalışmaktadır. Tasarımı son derece şık olan ürünümüz, evlerinize ve iş yerlerinize farklılık katarken, hazır su almaktan da sizleri kurtaracaktır. 12 litre dahili su deposu bulunan ürünümüz içerisinde sediment filtre ve karbon filtre yer almaktadır. Antibakteriyel post karbon filtrelerle desteklenen su arıtma cihazımız, mineral filtreye de sahiptir. Böylece suyunuzun arındırılması ardından tüm bileşenlerinden ayrılması ve minerallerce zenginleştirilmesi sağlanmaktadır.

WPM235 kapalı sistem arıtma ürünümüz, günlük 300 litre kapasiteyle çalışmaktadır. Suyunuzun girişinden çıkışına kadar farklı beş adet filtreden geçirilmesini sağlayan ürünümüz, 12 litrelik dahili bir depoyla hizmet vermektedir. Antibakteriyle karbon filtresi, suyunuzun tamamen temizlenmesini sağlamaktadır. Günlük su ihtiyaçlarınızı kolaylıkla dengeleyebileceğiniz ürünümüz, otomatik kapama valfi yardımıyla depo dolduktan sonra çalışmayı durdurur. Böylece enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

WPM435 kapalı sistem arıtma ürünümüz, ters ozmos ile suyunuzu temizler ve sağlıklı içme suyuna ulaşmanızı sağlar. 300 litre günlük su tüketimi sağlayan ürünümüz, beş farklı filtreyle suyunuzun en temiz halini almasında yardımcıdır. İçerisinde bulunan 12 litrelik depo, suyun kullanım için arındırılarak ayrıldığı kısımdır. Post karbon filtre yardımıyla mineral bakımından zengin su içebilecek, su arıtma cihazının keyfini çıkartabileceksiniz.

WPM105 açık sistem su arıtma cihazımız, suyunuzun rengini ve tadını değiştirir, istenmeyen kokulardan ve tatlardan sizleri uzaklaştırarak, sağlıklı olan suyu tüketmenizi sağlar. Sediment filtre sayesinde bakterilerden, suyla karışık çamurdan kurtulabileceksiniz. Su deposunun iç yüzeyi, gıda ile temas etmeye uygun malzemeyle kaplıdır, böylece bekleyen suyun tadında ve renginde bozukluk yaşamazsınız. Mineral içerek filtre yardımıyla, günlük olarak vücudunuza almanız gereken magnezyum, potasyum ve sodyum gibi mineralleri de alabilirsiniz.

 

Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Ürünlerimiz, müşterilerimizin birbirlerine tavsiyeleriyle artık daha geniş bir kitle tarafından bilinmekte ve öğrenilmektedir. Günümüzde, tavsiye edilen pek çok marka düzenli bakım garantisi vermiyor, ürünlerin teslimini yaptıktan sonra ulaşması güç oluyor. Firmamız, müşteri memnuniyetiyle çalıştığı için ürünlerinizin her zaman bakımını ve tamirini gerçekleştirmektedir. Firmamız, su arıtma cihazlarında öncü işletme olarak görev yapmakta, uygun fiyat ve yüksek performans sayesinde herkes tarafından tercih edilmektedir. Su arıtma cihazı teknolojisinden faydalanmak isteyenlerin tercihi ve tavsiyesi olan ürünlerimiz, sağlıklı su içmek için sadece musluğunuzu açmanızı sağlamaktadır.

Aileler, çocuklu ve bebekli aileler, yaşlı ve gençler, herkesin tercih ettiği ürünlerimiz, sağlıklı bir yaşamın anahtarı olarak görülebilmektedir. Bunun nedeni, satın alınan suların fiyatlarının çok yüksek olması ve plastik bidonlarda beklemesidir. Ürünlerimiz içerisindeki depo hazneleri, tamamen gıda ile temasa uygun materyalden üretilmekte, böylece bekleyen sularınızın ne tadında ne kokusunda değişiklik olmaktadır. İşletmelerde ve evlerde kullanım sıklığına bağlı olarak onarım ve bakım gerektiren filtreler, taşınma sırasında da işletmemizden yardım alınarak, güvenli şekilde taşınabilir.

Altı ayda bir yapılması gereken cihaz bakımları aksatılmamalıdır. Uzun süreli ve sık kullanımlarda ürünlerinizin bozulması oldukça sık karşılaşılan bir sorun olabilir. Bakım yaptırarak, bozulma süresini uzatabilir, sağlıklı su keyfinize devam edebilirsiniz. Toplamda, 30 ile 45 dakika aralığında değişen cihaz bakımları için işletmemizden telefonla randevu alabilirsiniz. Kapsamlı bakım paketiyle hizmetlerimize devam ediyoruz.
1 ile 3 saat aralığında değişen filtre bakımları, gerekli filtrelerin temizlenmesi ya da yerine yenisinin takılmasıyla gerçekleşmektedir. Cihazınızı temizleyen ve bakım yapan işletme personelimiz, sizlere bir daha ne zaman filtre bakımı yaptırmanız gerektiğini bildirecektir. Böylece aklınızda bir soru işareti kalmadan, aksatmadan gelecek olan filtre bakım tarihinizi takviminize not edebilirsiniz.

Taşınırken zahmete girmek istemiyorsanız, eşyalarınızın ve mobilyalarınızın taşınması da zaten sizi hayli yorduysa, bizler su arıtma cihazlarınızı sizlerin yerine söküp, bir diğer eve takıyoruz. Bir ile beş saat aralığında değişen bu hizmetimiz, müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında sürdürülmektedir. Ürünlerimizin tamiri ve bakımlarını sağladığımız gibi onların nakil işlemlerini de en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Su Arıtma Cihazı Markaları

Güvenilir su arıtma cihazı satın almak, markayla doğru orantılıdır. İşletmemiz, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı tüketim imkanı sunarken, onları bütçe olarak yormayacak ürünlerle desteklemektedir. Markamız altında yer alan tüm ürünlerimiz, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak kalitede ve seçenektedir. Dilenirse evlerde dilenirse işletmelerde kullanılmak üzere farklı ve değişik modellerde arıtma cihazları tercih edilebilir. Su arıtma cihazları markaları arasında parlayan yıldızımız olan Water Promax firmamız, müşterilerine diğer markalardan farklı hizmetler sağlayarak, uzun yıllar kullanımda eskimeyen su arıtma cihazı garantisi sunmaktadır.

İşletmemiz, sunduğu tüm modellerle müşterilerine geniş hizmet sağlamaktadır. Ürünlerimiz çeşitli alanlarda tercih edilerek, içilen suyun miktarından da tasarruf sağlamaktadır. Özellikle 19 litrelik damacanalar çok kısa sürede bitmekte ve yerine yenisi gelene kadar çeşme suyu tüketilmesi zorunlu hale gelebilmektedir. Tüm bunlarla karşılaşmamak ve tertemiz su tüketimi yapmak için, çeşmenizden akan suyu tercih edebilir, bu suyu da en kaliteli şekilde su arıtma cihazlarımızla kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizin özel filtreleri, hem tadını hem kokusunu değiştirerek sizlere sağlıklı su sunar. Bunun yanında mineral bakımından zenginleştiren filtrelerimiz bulunmaktadır. Direkt akış su arıtma cihazı ürünlerimiz, müşterilerimizin anında temiz su almasını sağlamaktadır. Depo sistemiyle çalışan ürünlerimiz, tasarruf etmenizi sağlarken sizlere çeşmeden hizmet vererek, uzun süre kullanım sağlar. Ayrıca, su arıtma cihazı satın alan müşterilerimizin, aile içindeki sağlık sorunlarında da azalma görülmektedir.

Su Arıtma Cihazı Yorumları

Ürünlerimizin yorumlarında, müşteri memnuniyeti görülmektedir. Araştırmalar sonucunda ürünlerimizi keşfeden müşterilerimiz, deneyimlerini aktarmakta ve ne için tercih ettiğini açıklamaktadır. Birbirinden farklı kişiler, ortak noktada işletmemizde buluşmaktadır. Çok paralar harcamadan, kaliteli su arıtma cihazları hizmeti almak isteyenlerin tavsiyesi olan işletmemiz, pişmanlık yaşamanızı engellemekte, suyun tadını harika yaparak, kaliteli kaynak sağlamaktadır.

İşletmemizden hizmet alan müşterimizin yorumları her zaman olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanım sağlayarak, evlerine ve hayatlarına sağlık soktuklarını belirten müşterilerimiz, ailelerine sağlıklı su içirmenin keyfini yaşayan müşterilerimizin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur. Hizmet alan tüm müşterilerimizin ürünleriyle ilgileniyor, onlara gerekli bakım ve onarımlarda yardımcı oluyoruz.

Farklı markalara ve modellere onlarca para harcamanın son derece yersiz olduğunu belirten müşterilerimiz, uzun yıllar uygun bütçeyle kullanım sağlamak isteyenlerin Water Promax tercih etmesi gerektiğini ifade etmektedir. Kullanımı ve kurulumu kolay olan ürünlerimiz, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmakta, onlara suyun gerçek tadını göstermektedir. İçtikleri çayın ve kahvenin bile tadının, su arıtma ürünlerimizle bir başka olduğunu belirten müşterilerimiz, bizler için çok önemlidir. Her yapıcı ve yıkıcı eleştirilerini dikkatle dinleyerek kendimizi düzeltiyor, ileri doğru bir adım atarken onların fikirlerini önemsiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.