Post Karbon Filtre Nedir?

Post Karbon Filtre Nedir?

Su arıtma sistemleri ve bu kapsamdaki filtre ile cihazlar üzerine 20 yılı aşkın süredir çalışan firmamız Water Promax kalitesi ile post karbon filtre nedir? Ne zaman değiştirmeliyim? Gibi sorularınıza en doğru yanıtları veriyor ve sunduğumuz çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Post Karbon filtre, arıtma cihazlarında son aşamada bulunan filtre olup suyu tatlandırıcı ve koku giderici özelliğine sahip sistemdir.

Post Karbon Filtre Kullanımı

Su arıtma cihazlarında son aşamada yer alan post karbon filtre ile sağlanılan yararlara bakılacak olursa, bu filtre;

  • Su İçerisinde yer alan kloru yok eder,
  • Şebeke suyunun tadını ve kokusunu düzeltir,
  • Bu filtre ile su tatlanır,
  • pH seviyesi yükseltilmiş sağlıklı su için daha yumuşak içim sağlayarak damak zevkine hitap eder.

Post karbon filtre sayesinde suda bozulma ya da acılaşma oluşmaz, su saflığı korunur ve kimyasal hiçbir madde kullanılmadan su lezzetlenir. Firma olarak, her tür filtre sisteminde olduğu gibi post karbon filtre sistemlerinde de senelerin verdiği deneyim ile hizmet veriyoruz.

Sistemin Özelliği

Post Karbon filtre sistemi, su arıtma cihazlarında önceki aşamalarda bulunan sediment filtreler, aktif karbon filtre ve membran filtre sistemlerinden sonra kullanılır. Şebeke suyunun tadının ve kokusunun kötülüğünü engelleme de kullanılan bu filtre de hiçbir kimyasal bulunmaz: Post karbon filtrede toz haline getirilmiş Hindistan cevizi kabuğu bulunur.

Tamamen doğal ve yararlı bu madde ile su yumuşak ve lezzetli içime kavuşur. Water Promax olarak, bu post karbon filtrelerin değişme zamanlarından, değişim işlemlerine kadar her konuda en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Water Promax olarak biz, su arıtma cihazı temini işlemlerinden bakım işlemlerine, montajlarından yedek parça ve filtre değişimlerine kadar tüm hizmetleri noksansız şekilde sunuyoruz. Post Karbon filtre tercih, değişim ve kullanımlarında da her türlü desteği sağlıyoruz.

Değişim Zamanı

Post Karbon filtreleri için belirli süreler sonunda değişim yapılması gerekir, içtiğiniz suyun tadında değişiklik ya da acıma gibi durumlarda büyük oranda bu filtrelerin değişim periyotlarına işarettir. Firma olarak bu filtrelerin orjinal ve en kaliteli ürünler ile değişimini de kusursuz şekilde yerine getiriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.